אודות

נעים להכיר

אני עמרית בן סירה. מזה כ-20 שנה אני מטפלת בגישה אינטגרטיבית (משולבת) ברפואה הטבעית. גישה זו משלבת שיטות שונות של תזונה טבעית, שימוש בצמחי מרפא, הומיאופתיה, שיטות דיקור שונות, טכניקות מגע כמו רפלקסולוגיה וקרניאו סקרל וגם נגיעה בגורמים הרגשיים שהביאו אותנו לחוות קשיים או כאבים פיזיים. כמי שלמדה והתנסתה בכל השיטות הללו, הבנתי כי הדרך הנכונה לטפל באנשים היא בשילוב שיטות תוך התאמה אישית לכל מטופל ולסוגיה אותה רוצה לפתור.

אל הרפואה הטבעית הגעתי בעקבות קושי אישי. לאחר שנים בהן עסקתי בתחום מקצועי רווי מתח ואתגרים, התחלתי לחוש שמשהו לא בסדר… חשתי עייפות, הפרעות השינה, כאבי ראש אינסופיים ותופעות נוספות שהקשו עלי את חיי היום יום. תוך תקווה למזור פניתי לרופאים, ואלו האלו סימני שאלה. הערכה הייתה שמדובר בפיברומיאלגיה (שבאותה תקופה זכתה להכרה קטנה מאוד). בצר לי פניתי אל הרפואה הטבעית שסייעה לי רבות ומשם, בהמלצת המטפל שטיפל בי באותה עת, פניתי להגשים את מה שהוא הגדיר כ “יעוד” – לימודי נטורופתיה ורפואה סינית. כיוון שעם האוכל בא התיאבון, המשכתי והמשכתי לתחום רבים נוספים.

לרפואה הטבעית הגעתי לאחר סיום לימודי תקשורת במכללה למינהל, תולדות האמנות ותרבות קלאסית באוניברסיטת תל אביב ועבודה בתחום התקשורת ובעיצוב.
השלמתי לימודי בנטורופתיה, רפואה סינית, הומיאופתיה מודרנית, רפלקסולוגיה, תרפיה אורטו- קרניאלית, צמחי מרפא, פרחי באך, הילינג, סו-ג’וק ועוד.
חקרתי לעבודת הד”ר את הגישה הטבעית בטיפול, איך לא, בפיברומיאלגיה ועייפות כרונית. העבודה הוגשה לאוניברסיטת Bernadean בקליפורניה, ארה”ב.

בהמשך, השתלמתי באוניברסיטתBasthyr , בסיאטל, ארה”ב בשיטת FAR לעיכוב תהליכי הזדקנות.
התמחיתי בקליניקה באזור שיקגו בגישות טיפול טבעיות במחלות קשות.
השתלמתי בטיפול באמצעות פטריות מרפא.
בשנה האחרונה, נחשפתי לנס הריפוי באמצעות קנאביס הן בחולים עם מחלות דלקתיות וכורניות קשות, חולים במחלות סרטניות ולחילופין בילדים על הרצף האוטיסטי. לאחרונה השלמתי את לימודי הקנאביס הרפואי במסגרת הטכניון. אני שמחה לשלב את הידע הזה בהמלצותיי ובהרצאות שאני מעבירה בנושא.
הריפוי בדרך הטבע הוא בעיני נס שמתרחש ומרגש בכל פעם מחדש. התחושה והתדר שצמחי מרפא מעבירים, היכולת לחוש בתמורה החיובית אחרי פרק זמן קצר, השינוי לטובה שמזון כשהוא מותאם באמת לצורכי הגוף, מצליח לחולל – כל אלה מרגשים אותי מאוד.
בחזון שלי אני מקנה כלים וידע של ריפוי מן החוץ פנימה ומעולם הרגשות אל הגוף לכל אדם שמוכן לשמוע, להפנים ולהכיל כלים אלה על עצמו.

מזמינה אתכם להתנסות בחוויה והידע שמאפשרים לגוף ולנפש שלנו לאזן ולרפא את עצמם בכוחות הטבעיים שמצויים בכל אחת ואחד מאיתנו.

מוזמנים לשתףEmail this to someone
email
Share on Google+
Google+
Share on LinkedIn
Linkedin
Share on Facebook
Facebook