טיפול בכאבים כרוניים, שרירים ושלד

טיפול בכאבים כרוניים

אם נשאל את הסובבים אותנו נגלה כי כמעט כל אחד מהם חווה רמה כזו או אחרת של כאבי גב במהלך חייו.
מפעם לפעם אנו נתקלים באותם שסובלים התקפים קשים במיוחד הגורמים להם “לבלות” תקופות כאלה או אחרות כשהם מרותקים למיטה ללא יכולת תיפקוד. אחרים מפסיקים לפתע כל פעילות בשל פריצת דיסק או דלקת חריפה.

עמוד השדרה האנושי והשלד כולו הינם למעשה המבנה הגרמי המחזיק את הגוף לאורך כל שנות חיי האדם.
בתיפקוד השוטף אנו נוטים לשכוח את העומס הרב המוטל על מערכת זו, מכבידים במטלות שאנו מעמיסים עליה, איננו עוסקים בתחזוקה ואז נדהמים, כועסים ומאוכזבים כאשר משהו “חורק” …

השלד האנושי בנוי מעצמות שעשויות ריקמת חיבור חלבונית ותרכובות מינרליות שהמרכיב העיקרי בהן הוא סידן אך גם מינרלים רבים נוספים ובהם מגנזיום ובורון. השלד המתפתח במהירות בילדות זקוק לאספקה שוטפת של חומצות אמיניות הלוא הן אבני היסוד של התרכובות החלבוניות ומינרלים. אך גם בבגרות בשל העובדה שהעצם כשאר ריקמות הגוף דינמית ומתחדשת עדיין הגוף זקוק לאספקה שוטפת של חומרי הבניין החיוניים לו.

טיפול בכאבים נעשה על ידי מילוי צורכי הגוף, תחזוקה תיפקודית הכרוכה בתנועה נכונה, ספורט, מתיחה, שינה על משטח הולם, ישיבה ותיפקוד שוטף נכון. גם הזנה בכל מרכיבי התזונה החיוניים, תוך המנעות מרעלים ושאר גורמי נזק, מבטיחים שלד בריא ומתפקד.

דיקור סיני בשילוב כוסות רוח, שמנים ארומטיים ושיטות טיפול נוספות מאפשרים למערכת השריר-שלד להרפות את עצמה, להתחדש ולהירפא. תזונה הולמת ותוספים המסייעים לגוף להשיב לעצמו רכיבים חיוניים משלימים את התמונה.

בחלק מן המקרים כאבי הגב הם השלכה של דלקת או רעילות מצטברת באזור אחר של הגוף ופתרון רדיקלי יושג לאחר הטיפול במוקד הבעייתי. איבחון אירידיולוגי עשוי במקרים רבים להצביע על מקור הבעיה ולסייע בהשגת התוצאה הרצויה.

טיפול בכאבים על ידי  האמצעים העומדים לרשותנו בתחום הרפואה הטבעית מקנים לסובלים מכאבים איכות חיים ללא כאבים.

סובלים מכאבים? זה הזמן ליצור קשר לקביעת פגישת טיפול טבעי בכאבים..ולשים להם סוף!!

הנכם מוזמנים ליצור איתי קשר טלפונית: 03-9217515

עמרית בן סירה
ד”ר לנטורופתיה, מומחית ברפואה טבעית משולבת