טיפול טבעי בסרטן

טיפול בסרטן – גישה טבעית

 כיצד מתפתח סרטן

את רקמות הגוף השונות מרכיבים תאים בעלי אברונים המאפשרים להם קיום והפקת אנרגיה ועטופים בקרום – ממברנה. לכל תא אפיונים שמתאימים אותו במדויק לתפקידו ברקמה המסוימת אליה הוא משתייך. תא סרטני הוא תא שמסיבות שונות מאבד את האפיון שלו, הוא מפתח “אישיות” עצמאית שאינה מאפשרת לו להשתלב ברקמה, למלא את תפקידו ולהתחלק – ובכך להתרבות – בקצב המתאים לסביבתו.

כאשר התפקוד של הגוף אופטימאלי מצליחה מערכת החיסון לזהות חריגים כאלה ובאמצעות מספר מנגנונים משוכללים לתקן אותם או לגרום להשמדתם.

באותם מקרים בהם משתבש משהו בתהליך החיסוני, המערכת איננה מזהה את התמורות שחלות בחומר הגנטי בתא בשלב מוקדם מספיק ונוצר גידול. לגידול הסרטני מנגנונים שמאפשרים לו להטעות את מערכת החיסון ולמנוע ממנה את האפשרות לתקוף אותו.

תאים סרטניים יכולים להתקיים בגוף בסביבה חומצית יחסית – כלומר רמת PH נמוכה והם עצמם יצרנים של חומצה לקטית – חומצת חלב. החומצה הלקטית הינה תוצר של דרך הפקת האנרגיה של התא הסרטני. בעוד שתאים בריאים מפיקים אנרגיה בתהליך נשימה אירובי – כלומר קולטים מן הדם חמצן ובאמצעות תהליך שריה מפיקים אנרגיה, התא הסרטני אינו מסוגל לנשימה אירובית והוא קולט סוכרים ומפיק אנרגיה בתהליך של תסיסה שתוצר הלוואי שלו הוא חומצה לקטית.

ההבנה של תהליך הקיום של תא סרטני כמו גם הבנתם של המנגנונים החיסוניים המעורבים והכשל החיסוני שמאפשר היווצרותו של גידול עומדים בבסיס הגישה הטבעית המתקדמת לטיפול במחלות הסרטן.

 אבחון סרטן

במהלך האבחון המקדים לטיפול בסרטן אנחנו מנסים לזהות גורמים שאפשרו את התפתחות הגידול מלכתחילה כגון רמת PH נמוכה, טפילים, רעילות וכד’ ולטפל בכל אחד מגורמים אלה.

טיפול טבעי בסרטן

במקביל מחייב הטיפול בסרטן התאמה של תזונה שמבוססת על רכיבים טבעיים המכילים חומרים אנטי סרטניים.

טיפול טבעי בסרטן על פי גישתי מבוסס על התאמה אישית ומדויקת של פורמולות פטריות מרפא. פטריות המרפא נחשבות למזונות על ולחלוטין אינן מפריעות או מתנגשות בטיפול הקונבנציונלי בסרטן. ביפן, בה המחקר מתקדם, הוחלף עד כה כשליש מהטיפול במקובל בכימותרפיה בטיפול טבעי באמצעות פטריות מרפא. גישת טיפול טבעי בסרטן באמצעות פטריות מרפא זוכה לאחוזי הצלחה גבוהים ויתרונה בכך שהיא נעדרת תופעות לוואי, נזקים והחלשה של המערכת. ההיפך הוא הנכון, בפורמולות פטריות אפשר וכדאי להשתמש למטרות בריאותיות רבות נוספות ובכללן חיזוק הגוף וכושרו החיסוני, שיפור התפקודים השונים, שיפור המראה, החיוניות ורמות האנרגיה וכמובן מניעה של תחלואה עתידית.

המערכה העיקרית של טיפול טבעי בסרטן היא במניעת היכולת של התא הסרטני להפריש את החומצה הלקטית אל מחוץ לתא. בכך תושגנה שתי מטרות האחת העלאה של רמת ה PH של הרקמה בכללה, דבר שימנע התפתחותם של תאים סרטניים נוספים והאחרת היא חנק של התא באמצעות החומצה שהוא מייצר. הכוונה לאמצעים שמאפשרים עיכוב של החומצה הלקטית בתוך התאים החולים נעשית, אף היא, במהלך הטיפול בסרטן במרפאתי.

טיפול טבעי בסרטן מותאם לחלוטין להיות טיפול מונע, תוך ומלווה במהלך הטיפול הקונבנציונלי. בנוסף גישה זו מחזקת את הגוף ואת כושרו להחלים בתקופות שבין הטיפולים ומאפשרת מניעה של חזרת המחלה לאחר החלמה.

כמובן הגישה המונעת עדיפה עשרות מונים מהצורך להתמודד עם מחלה פעילה. אורח חיים בריא שכולל תזונה טבעית ואורגנית, פעילות גופנית מותאמת לצרכי הגוף ויכולותיו, הרפיה של מתחים וטיפול רגשי יוצרים יחד דרך לקיים אורח חיים בריא, חיוני ושמח.

הנכם מוזמנים ליצור קשר לקבלת מידע ולקביעת פגישת טיפול טבעי בסרטן

03-9217515

עמרית בן סירה
ד”ר לנטורופתיה, מומחית ברפואה טבעית משולבת