טיפול משולב ל- facial rejuvenation

FACIAL REJUVENATION

שיטת טיפול להחייאה, חידוש ו”הצערת” העור פותחה על ידי המטפלת האמריקאית וירג’יניה דורן. דורן אשר התמחתה וחקרה את רפואות המזרח שנים ארוכות, ביססה את ממצאיה על ידע עתיק מתקופת שושלת הקיסרים הסינית סונג – 960-1279 לפנה”ס. גישת הקוסמטולוגיה של הרפואה הסינית העתיקה התייחסה בראש וראשונה לגורמי ההזדקנות: ירידת YIN/YANG, ירידה כללית של QI ו/ או חולשה של ערוץ אנרגיה מסוים וביטויה של חולשה זו באזור הייצוג בפנים, כמשתקף בתרשים להלן.

הרציונל הטיפולי מבוסס על שני כיוונים. האחד, כאמור, איזון וחיזוק ערוצי האנרגיה במטרה לשפר את מצב הבריאות הכללי ואת מראה אזורי הייצוג שלהם בפנים. במקביל יוצרת המחט טראומה זעירה שמגבירה את הפעילות החיסונית ואספקת חומרי ההזנה לאזור.

“החייאת הפנים” מתבצעת כסדרה של מפגשי דיקור. בכל אחד מן המפגשים מוחדרות מחטים דקות בגפיים, בקרקפת, ומחטים דקיקות יותר בפנים, הצוואר ואזור המחשוף.

הפרוטוקול הטיפולי כולל גם:

* תוספי מזון שמטרתם הגברת ייצור הקולגן
* צמחי מרפא סיניים שמאזנים את האיברים הפנימיים, משפרים סירקולציה ותומכים במטרות הדיקור
* תרופות הומיאופתיות לאיזון רגשי, מניעה וטיפול בהמטומות שעלולות להיווצר כתגובה לטיפול המחטים.

שילוב הכוחות בין רפואה סינית לקונבנציונלית עשוי לאפשר שיפור והעצמה של התוצאות הטיפוליות ולהכניס לתוכנית הטיפול גם שימוש בחומרים הומוטוקסיקולוגיים.
חומרים הומיאופתיים אלה מזרזים את תהליך ההתחדשות והשיקום – משפרים את טונוס השרירים ומסייעים בצמצום עומק הקמטים.
השימוש במוצרים המיוצרים על ידי חברות אירופאיות ידועות – GUNA , HEEL – המיושמים ישירות לנקודות הדיקור הנבחרות על פי אבחנת המטופל.