רפואה טבעית – דיאטה והרזיה

דיאטה והרזיה לירידה במשקל ושמירת המשקל לטווח ארוך באמצעות רפואה טבעית

שאלתם את עצמכם פעם למה הדיאטה לא עובדת?

 אנשים מתאמצים, נמנעים סובלים ו..המשקל לא זז כמעט, בעוד שאחרים נהנים מהחיים ונותרים רזים. האם האשם בבלוטות ובאיזון ההורמונאלי? האם הבעיה טמונה בתפקוד הכבד? אולי מערכת העיכול אינה מאוזנת ואוכלוסיית החיידקים הידידותיים דלה ואינה מתפקדת?

לרזות, להתחטב ולשפר את מדדי הבריאות

 גישה אחרת להרזייה – משלבת צמחי מרפא, פטריות מרפא ופטריות מאכל

נראה שהדרך הנכונה לאיזון משקל הגוף ושחרור משקל עודף ידועה לכולם. כל מה שצריך הוא ליצור “אובר דראפט” קלורי: להכניס פחות ולהוציא יותר. אולם למרות הנוסחה הפשוטה הביצוע מסתבר אינו קל וחלקם הגדול של הסובלים מעודף משקל מתפתים לתזונת פלא כזו או אחרת או תכשירי מדף מפתים שרק לעיתים מצליחים להביא לתוצאות המצופות ויותר מכך, מצליחים לשמר את הישגי הדיאטה.

 האמנם נדון כל מי שאינו מרוצה ממדיו ומשקלו להמשיך ולגרור על עצמו לאורך חייו משקל עודף וחשוף את עצמו לסיכון הבריאותי הכרוך בכך?

 תזונה בריאה, שמאפשרת לאדם לאזן את משקלו בביטחון ומבלי להוריד יותר ויותר את קצב חילוף החומרים (מה שקורה כשמאמצים דיאטות כסאח והרעבה), מביאה בחשבון בראש וראשונה את הצרכים היחודיים לכל אדם. כדי לרדת במשקל יש לאזן את מערכות הגוף, לשחרר את הגוף מרעלים שהצטברו במערכותיו ולשפר את תפקוד מערכת העיכול. לאחר שהובאו בחשבון יעדים אלה ניתן להתחיל לתכנן תזונה שתביא לירידה מתמשכת במשקל ולשימורו של המשקל החדש. מטרה זו מושגת על ידי שינויים תכופים בתפריט שמונעים מהגוף “להתרגל” לתפריט ובמקביל מעשירים את המקורות מהם מקבל הגוף את הערכים התזונתיים החיוניים לו.

 במרפאתי אני משלבת בנוסף לתפריט פורמולות של צמחי מרפא שמורידות את הצורף בפחמימות ומגבירות את קצב פירוק השומנים. פורמולות של פטריות מרפא מסייעות לנקות עודפי שומן וכולסטרול מהמערכת, מקטינות את תחושת הרעב, מעלות את מינון חומצות האמינו, הויטמינים והמינרלים בתזונה ותומכות בתהליך ההרזייה.

 שילוב פטריות מאכל בתפריט מאפשר לצמצם את הערכים הקלוריים מבלי לפגוע בתחושת הסיפוק, המלאות וההנאה מארוחות איכות.